soulleadertucsi®

kézzel írott sor(s)ok

 

Névtelen

Mercivel az Aldiban

(…nem is tudom már, hogy) szeretett városunkban két “bótba” teszem tiszteletem és a pénzem gyakrabban.  Az egyik a Penny, ami közel van a napközbeni tevékenységemhez és “ócsó(bb)” a másik meg az ALDI, ami hazafelé esik útba és szeretem már régóta a termékeit. Már egy ideje bizsereg az ujjam, hogy közhírré tegyem, hogy (szerintem nem szeretem) városunk Aldija nem csak a városon kívül, hanem a dimenzión is kívül esik… Általában reggel  7 és 8 között esem be, ha nem dolgozom és mindig meglepődöm azon, hogy az ott dolgozók arcán kívül senkié nem ismerős szinte… Nekem ez azért furcsa, mert látásból ismerem az egész várost. Az Aldi a nyugodt vásárlás szempontjából nagyon jó helyen fekszik, mert ide nem jön senki akinek “ jaj kedveském engedjen előre, mert megy a buszom” , vagy unalmában beslattyog, és pofátlan módon eléd vágja a kocsiját, neked tolja, fellök, nem fér el, stb mint a Pennyben, mert ez utóbbi viszont túl jó helyen fekszik az SZTK és az Autóbusz állomás között… Bemegyek és egy-két kivételtől eltekintve mindenki idegen… Olyan furcsa mintha sem a város, sem az év nem stimmelne.. Lassabban és türelmesebben vásárolnak, senki nem lökdösődik, nem tolakszik, nem tolja neked a kocsit… Lehet, hogy egy másik idősávban van …vagy másik dimenzióban. Kicsit úgy érzem mégis, hogy nem vagyok közéjük való (sem)… De azért bemegyek…mindig kell egy ellenpólus minden dimenzióban 😀 😀 😀

 

Köszi, hogy hozzá(m)szólsz !

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

Szabadon szárnyaló szavak

Nincs kutyám ezért eszmét futtatok.

Budapesti séták/ Budapest city walks

Városnézés más szemmel / Take a different approach

CHARON INSTITUTE

The New Eon

Bagoly mondja

Huhogok a sötétben...

Judit blogja

Mindenről szól

CSENDES FORRADALOM

A Tudat evolúciója

Netfisz napjai

kézzel írott sor(s)ok

NotToPutPublications

Not To Put Too Fine A Point On IT

Netfisz Blog

Élet Netfisz szemén keresztül

angellilith.wordpress.com/

"Én vagyok a hírnök, én vagyok a hír, mindegy, hogy ki szeret, de ért, aki érteni bír"

Férfiak, nők, ilyesmik...

...minden annyira determinált...

Angel Lilith - Verseim

...aztán megpróbálkoztam a versírással is...

Amon Ra

Gondolatok, dallamok, üzenetek

%d blogger ezt szereti: